”SPECJALNA PROMOCJA NA KWIECIEŃ”

12:17 IndaloGold 0 Comments


IndaloGold pragnie zachęcić Cię do spełniania marzeń i wiemy, że potrzebujesz małego bodźca, więc Ci go oferujemy.

”SPECJALNA PROMOCJA NA KWIECIEŃ”

Chcemy Cię zmotywować, chcemy, żebyś zarabiał, chcemy, żebyś się rozwijał, chcemy, abyś osiągał swoje cele, wierzymy w Ciebie!!!

Dziś mamy wielki dzień dla naszych Klientów Przedsiębiorców. Zarówno dla tych, którzy już posiadają dużą strukturę, jak i dla tych, którzy zaczynają. Jest to moment aby dać impuls dla Twojego biznesu.

Możesz osiągnąć dodatkowy bardzo atrakcyjny” zarobek dzięki tym bonusom promocyjnym. W czasie rekomendowania nowych klientów także im możesz zaoferować możliwość ich osiągnięcia, w taki sposób zobaczysz, jak rośnie Twój zespół.

Ludzie sukcesu zawsze szukają możliwości niesienia pomocy innym. Nieudacznicy pytają: A co mi za to dasz? Brian Tracy

Jeżeli wierzysz, że możesz to osiągnąć, jesteś już w połowie drogi do sukcesu.

IndaloGold informuje, że na stronie internetowej, wewnątrz menu “Plan Kariery” będzie udostępnione nowe podmenu nazwane “Promocja”, gdzie będzie udostępniona cała informacja tak, jak zdjęcie promocji, w różnych formatach i językach, do ściągnięcia, wydruku, abyś mógł dzielić się nią z Twoimi przyjaciółmi i klientami.

IndaloGold pragnie zachęcić Cię do spełniania marzeń i wiemy, że potrzebujesz małego bodźca, więc Ci go oferujemy. ”SPECJALNA PROMOCJA...