IndaloGold Rozwija się

16:18 IndaloGold 0 CommentsIndaloGold i nowe technologie

Żyjemy w epoce informacji, gdzie nowe technologie odgrywają kluczową rolę w naszym życiu osobistym i zawodowym, dzięki czemu możemy dotrzeć do wszystkich części i komunikować się z całym świecie bez względu na odległość.

IndaloGold przygotował kompleksową adaptację swojej strony internetowej, aby jej parametry były dopasowane do aparatów mobilnych. Nie potrzebujesz być przed komputerem, aby używać Twojego biura wirtualnego (Back office), lecz za pomocą Smartphona i Tableta możesz realizować wszystkie działania jak: oglądać prezentację, rejestrować nowych klientów, doglądać matryce, kupować w Sklepie Online, zamawiać przesyłkę produktu, itp. z każdego miejsca gdzie się znajdujesz.

Nie jest już koniecznym przebywanie w jednym miejscu w celu kontrolowania swoich spraw, jako że IndaloGold stawia na mobilność i wolność swoich klientów w administracji swojego czasu oraz w docieraniu do nowych klientów i umożliwianiu im szansy biznesowej.

Nasz Dział Programowania pracuje intensywnie, aby móc oferować najnowsze technologie i sprawił, że ta adaptacja stała się możliwa, myśląc o naszych klientach i rytmie życia jaki prowadzimy. Możemy się pochwalić wspaniałym wyglądem, wszystko jest dobrze widoczne, o łatwej obsłudze i tych samych parametrach co wersja oryginalna.

Dzięki ten wersji można używać strony ze swojego Smartphona i Tableta w sposób prosty i wygodny, dostępny w każdej potrzebnej chwili.

IndaloGold i nowe technologie Żyjemy w epoce informacji, gdzie nowe technologie odgrywają kluczową rolę w naszym życiu osobistym i z...