IndaloGold rozwija swoją międzynarodową ekspansję

18:32 IndaloGold 0 Comments
Sklep Internetowy Online IndaloGold zaledwie od 4 miesięcy znajduje się na rynku i w tak krótkim czasie  zdołał otworzyć swoją szansę dla klientów z 70 państw. Jest to wielkie osiągnięcie. Firma jest zadowolona, klienci są zadowoleni. Cóż można więcej prosić?

Otrzymujemy wiele listów na pocztę elektroniczną  od osób mieszkających na kontynentach: azjatyckim, afrykańskim i australijskim proszących o udostępnienie szansy w ich państwach. Jak moglibyśmy im odmówić? Tak więc, po zaledwie 4 miesiącach od inauguracji firmy oficjalnie podajemy: Otwieramy Azję, Afrykę i Australię!

IndaloGold promuje tam swoje produkty i usługi,oferując sztabki i monety z 24 karatowego złota inwestycyjnego.

Jest to nowa oferta w nasze drodze handlowej, która rozszerza horyzonty i oferuje naszym klientom szeroki zakres geograficzny do rozwoju biznesu w państwach takich jak między innymi: Algeria, Burkina Faso, Egipto, China, Hong Kong, Japón, India, Malasia, Australia, Nueva Zelanda, Filipinas, Singapur, Tailandia etc.

Ciekawostką jest, że miejsca te mają kulturę złota “we krwi”, gdyż od stuleci  doceniano tam wartość tego wyjątkowego metalu szlachetnego jako znaczenie bezpieczeństwa i bogactwa. Rząd Chin kupuje tony złota dla wzmocnienia wartości swojej waluty, Państwa arabskie ustanawiają tzw. Wzorzec Złota do transakcji finansowych i inwestycji.

Klienci z Dalekiego Wschodu, przygotujcie się do budowania majątku w złocie, tak docenianego w swoim znaczeniu w kulturze azjatyckiej. Klienci arabscy, róbcie wielkie plany, gdyż złoto, które tak wielką wartość dla was stanowi już jest w zasięgu każdego przedsiębiorcy. Oraz oczywiście daleka Australio, kangur ze złotych monet, jakie oferuje IndaloGold już może powrócić do domu…

Już nie ma wymówek, Sklep Internetowy IndaloGold otwarty jest na świat 24 godziny na dobę, aby każdy  mógł rozwijać swój biznes skąd chce i kiedy zapragnie. Teraz każda osoba ma w swoich rękach możliwość zbudowania swojej przyszłości razem z nami.

Witamy wszystkich klientów, którzy stawiają na złoto i na IndaloGold!!!

Sklep Internetowy Online IndaloGold zaledwie od 4 miesięcy znajduje się na rynku i w tak krótkim czasie  zdołał otworzyć swoją szansę...