IndaloGold przedstawia spersonalizowane wizytówki !!

13:30 IndaloGold 0 Comments


                                                 
IndaloGold poszerza gamę narzędzi do promocji biznesu, dołączając spersonalizowane wizytówki, które będziesz mógł wybrać pomiędzy wieloma  nowoczesnymi i eleganckimi projektami.

Wraz z nadejściem nowych technologii 2.0, rodzi się nowy sposób relacji. Wystarczy jeden klik i możemy poznać profile osobiste i profesjonalne dzięki  takim narzędziom jak Twitter, Facebook czy Linkedin. Ale co się dzieje z wizytówkami?

Wiele osób uważa, że wizytówki już odeszły do lamusa i nie są używane w naszych czasach, ale wcale tak nie jest…

Wizytówki są bardo popularne i są idealnym dodatkiem do całej informacji, którą przekazujemy za pomocą sieci społecznościowych.

Wyobraź sobie, że jesteś na spotkaniu biznesowym i chcesz przekazać komuś w sposób szybki Twoje dane, najwygodniej i najprościej jest sięgnąć po wizytówkę, prawda?   Będzie to fizyczny sposób, aby ktoś mógł Cie zapamiętać i odnaleźć Cię za pomocą narzędzi dygitalnych.

Tak więc są one niezbędnym narzędziem do noszenia zawsze przy sobie.

Spersonalizowane wizytówki IndaloGold są do dyspozycji w menu “Narzędzia” i podmenu “ Wizytówka”. Wystarczy spersonalizować wybrany model własnymi danymi osobowymi i pobrać do druku, możliwe jest drukowanie w drukarni lub za pomocą domowej drukarki.

Gest przekazania wizytówki stał się niemal rytuałem i na pewno przetrwa w czasie. Zarówno sama wizytówka jak i sposób jej przekazania może powiedzieć bardzo wiele o osobowości człowieka, który ją podaje i czasem ma większy niż nam się zdaje wpływ  na osobę, która tę wizytówkę otrzymuje.

Jeżeli chcesz sprawić dobre wrażenie, rekomendujemy, abyś wydrukował je na papierze o wysokiej jakości, który nie będzie się łatwo niszczył, gdyż będzie Cie ona reprezentować…

Pamiętaj, że Twój Sukces zależy bezpośrednio od rozpowszechniania informacji o Twojej działalności.
Rozprowadź Twoje wizytówki pomiędzy potencjalnymi klientami !

                                                  IndaloGold poszerza gamę narzędzi do promocji biznesu, dołączając spersonalizowane w...